KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Los Angeles .. this is the city where we live ...
 
FIGYELEM
FIGYELEM! Az oldalon átalakítások folynak, így kérlek titeket NE REGISZTRÁLJATOK, aki még is regisztrál amíg ez a figyelmeztető kint van, azt törölni fogom! Mert nem az van, hogy nem örülünk, hogy regeltek, csak ezt akkor tegyétek mikor az oldal már kinyitott :) Természetesen a már jelenlévőkre ez nem vonatkozik ^^
#Sebastian
Staff
Sebastian Michaelis

Főadmin
MULTIK:
Daphne Montgomery

Admin
MULTIK:
Üdvözlünk a live in los angeles oldalán. Ha szereted a fantasyt, akkor jó helyen jársz. Az oldal maximálisan fantázia alapu, s sok élmény nyújt. Az ihlet több rajzfilmből, illetve más szerepjáték oldalak segítségével került megalkotásra. Köszönjük azoknak a segítséget, akik miatt az oldal most üzemel. Sok szeretettel várunk mindenkit :)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Zoey Mikaelson - Kész
Zoey Mikaelson - Kész EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:36 am by Daphne Montgomery

» Sebastian Michaelis
Zoey Mikaelson - Kész EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:33 am by Daphne Montgomery

» Elkészültem ..
Zoey Mikaelson - Kész EmptyPént. Júl. 18, 2014 1:26 am by Zoey Mikaelson

» Játéktér
Zoey Mikaelson - Kész EmptyPént. Jún. 20, 2014 10:11 pm by Admin

» Partnerkereső
Zoey Mikaelson - Kész EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:48 pm by Sebastian Michaelis

» Hiányzásnapló
Zoey Mikaelson - Kész EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:47 pm by Sebastian Michaelis

» Avatarfoglaló
Zoey Mikaelson - Kész EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:09 pm by Sebastian Michaelis

» Fajleírás
Zoey Mikaelson - Kész EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 6:55 pm by Sebastian Michaelis

» Keresett karakterek
Zoey Mikaelson - Kész EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 12:36 am by Sebastian Michaelis

Az oldalt az adminok nem sajnálva létrehozták, s üzemeltetik a ti szorakoztatásotokra, így kérlek NE LOPJ! Az itt található PNG képek többsége saját készítésü, a jpg, jpeg, illetve gif képek a google-ből, a devianart-ról és egyéb oldalakról származnak. A staff kódot köszönjük Daphne-nak és Diariesfrpg-ről Elenának, a fejlécet és a PNG képeket pedig Sebastian-nak. Továbbá a dizit Daphne és Sebastian együttes erővel készítették. Ha valami megtetszik, akkor kérd el!
Top posting users this month
No user
A héten kevés napsütés várható, sok helyen felhősebb lesz az ég, eső nem igen várható, de előfordulhat kisebb- nagyobb zápor. Jövőhétre ismét visszatér a nyári időszak, és erős napsütésre számíthatunk. Kellemes nyarat mindenkinek! #losangelesforever csapata.

 

 Zoey Mikaelson - Kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Montgomery
Áldozat
Áldozat
Daphne Montgomery


Comments number : 3
Join date : 2014. Jun. 21.
Place of stay : ˇˇLos Angeles

Zoey Mikaelson - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Mikaelson - Kész   Zoey Mikaelson - Kész EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:36 am


Elfogadva



Üdv az oldalon y BFF <3

Jaahj de örülök, hogy te is megérkeztél. Már nagyon vártam az én legjobb barátnőmre. *-*
És ez a történet... Nagyon imádtam, fantasztikusan megírtad azt amit megbeszéltünk ezért el is vagy fogadva. Smile

Vissza az elejére Go down
http://www.kikytvd.tumblr.com
Zoey Mikaelson
Újonc
Újonc
Zoey Mikaelson


Comments number : 2
Join date : 2014. Jun. 23.
Place of stay : ⁂ Los Angeles.

Zoey Mikaelson - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Zoey Mikaelson - Kész   Zoey Mikaelson - Kész EmptyPént. Júl. 18, 2014 1:25 am

Zoey Mikaelson

A külsőmön mindenkinek a gyönyörű mellkasig érő szőke hajam szúrja ki a szemét, amit legtöbbször finom hullámok ékesítik. Az arcom sem mondható csúnyának vagy egyebeknek, kimondottan szép vonásaim vannak, amit kevésbé kihívó sminkekkel szoktam kiemelni a hatásért. Szemeim igézően kékek, amiket hosszú szempillák keretezik. Szemöldököm szépen rendezett, az arcomhoz illő ívvel, a színe az eredeti hajszínemhez passzol ami mogyoróbarna árnyalatú. A hecc kedvéért még leírom, hogy biztosra menjek, hogy természetesen a szám rózsaszín.
A belsőmet bemutatva a legfontosabb dolog amit kiemelhetnék nem más, mint az őszinteségem. Akármi történik, akármit tudok meg, mindig őszinte vagyok, és nem félek kimondani a véleményem. Az embereket nem a külsőről ítélem, inkább megismerem, minthogy elítéljem a külsőségek miatt. Nem mondhatom magam elfogultnak sem, de ez hozzájárul ahhoz, hogy mindig elmondom a véleményem. Békés ember vagyok, és könnyen barátkozom bárkivel, ami egy nagyon nagy előny. Na de hagyom inkább a fényezést, és elmondom a rossz tulajdonságaimat.. Kezdjük ott, hogy szerintem nekem mindig igazam van, és kiállok az igazamért. Könnyű engem felidegesíteni, és akkor olyanokat mondok amiket megbánok. Ennyit illendő tudni rólam.

Név: Zoey Mikaelson
Születés: 2047.03.17 San Diego.
kor: 22
Csoport: Ember
Played By: Candice Accola


Story ..


Az élet sosem valami kegyes, de néha nagyon is az tud lenni. Sokan tapasztalják, hogy a sorsuk nagyon jól sikerül, és vannak azok is, akik a zsigereikben érzik, hogy érkezik a baj. Lehet, hogy velem sosem volt kegyes a sors, és nem is lesz, de egyetlen egy dolgot tökéletesen alakított.. Megismerhettem a legjobb barátom, Daphne-t. Sosem bántam meg, hogy az életem része lett az a lány, hiszen kiskorom óta ismerem. Elválaszthatatlanok vagyunk, mivel egyszer már majdnem elvesztettem. Nem is rövidítem a szót, hanem inkább beavatok mindenkit a részletekbe a mi igazán erős barátságunkból;
A legerősebb és legtörhetetlenebb barátságok általában utálatnál kezdődnek, és később alakul ki a szeretet, sőt, amiből talán imádat lesz. Nagyon sok példa van erre, de olyan barátságok is vannak, amik szeretetből szeretetig élnek, és nincs az a pénz vagy vagyon, amiért eldobnák a másikat. Kiskoromban nehezen illeszkedtem be az óvodába, mert amíg minden gyerek épített, én teljesen másról álmodoztam. Mindig másról, már nem is emlékszem mikről, de sosem játszottam másokkal. Egyedül voltam, de akkoriban ez nem volt akkora nagy dolog számomra, elvoltam én egymagam is. Persze, mint minden váratlan események egy esős napon érkeznek, és teljesen feldobja a napot az a kellemes meglepetés. Nos, ez most sem volt másképp, egy esős, viharos nap volt, én ültem a helyemen az oviban. A gondozónk bejelentette, hogy készüljünk, új társunk lesz. Akkor lépett be az ajtón pár perc múlva maga Daphne, és zavart volt, hiszen senkit sem ismert. Aranyos volt, ártatlan, és láttam, hogy fél. A kezemmel mutattam, hogy jöjjön ide, hiszen, most mit vesztek azzal ha lesz egy barátom?! Habozva, de odajött hozzám, és, mint ahogy két óvodás eltud beszélgetni, beszélgettünk és játszottunk. Ott azon a napon kezdődött a véget nem érő barátságunk, és egy általános iskolába is mentünk. Mindenki irigyelt minket, hogy ilyen jóban vagyunk, és mindig ott vagyunk egymásnak. Jó érzés volt tudni, hogyha bármi gondom is volt, ő mindig, de mindig egyből ugrott és megvigasztalt. A személyisége nagyon megváltozott, ami nekem nem tetszett, de mivel imádtam, elfogadtam ezzel az önteltebb stílusával együtt.
El sem tudjátok képzelni mennyire volt nehéz az új Daph-al megbarátkozni, nem is nagyon sikerült nekem. Egyszer teljesen betelt a pohár, és megmondtam neki, hogy nekem nem megy tovább, és szerintem véget vetek a barátságnak, mert nem bírom ezt az új énjét. Azt hiszem, ez volt életem legrosszabb döntése, amit a mai napig bánok. Teljes káosz épült az életembe, és nélküle nem voltam önmagam. A legjobb barátodat elveszteni nem olyan, mintha a kedvenc karkötődet elvesztenéd.. Nem-nem. Sokkal rosszabb, és fájdalmasabb. Aztán hatalmas nagy tragédia történt a családommal.. Anyám, megőrült, és teljesen a szerettei ellen fordult. Nem tudtam, hogy mit tegyek, és ezért elmentem Daphne-hoz. Mikor ajtót nyitott láttam az arcán a lepettséget. Én sírtam, de örültem, hogy nem csukta rám az ajtót.
- Figyelj.. Sajnálom, hogy ezt tettem veled, nagyon megbántam, és szükségem van rád! - fakadtam ki és őszintén mondtam minden szavamat. Sosem volt velem kegyetlen, ismert engem, tudta, hogy mennyire idióta vagyok. Egyből odasétált hozzám, és megölelt. Sosem volt még ilyen jó barátom, és állandóan együtt vagyunk, mint régen. Együtt fogunk küzdeni tűzön-vízen át, akármi is történik még egyszer el nem hagyjuk egymást.


K. || shhh. || secret.


Vissza az elejére Go down
 
Zoey Mikaelson - Kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live in Los Angeles :: Kezdetek :: Készülő & Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: