KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Los Angeles .. this is the city where we live ...
 
FIGYELEM
FIGYELEM! Az oldalon átalakítások folynak, így kérlek titeket NE REGISZTRÁLJATOK, aki még is regisztrál amíg ez a figyelmeztető kint van, azt törölni fogom! Mert nem az van, hogy nem örülünk, hogy regeltek, csak ezt akkor tegyétek mikor az oldal már kinyitott :) Természetesen a már jelenlévőkre ez nem vonatkozik ^^
#Sebastian
Staff
Sebastian Michaelis

Főadmin
MULTIK:
Daphne Montgomery

Admin
MULTIK:
Üdvözlünk a live in los angeles oldalán. Ha szereted a fantasyt, akkor jó helyen jársz. Az oldal maximálisan fantázia alapu, s sok élmény nyújt. Az ihlet több rajzfilmből, illetve más szerepjáték oldalak segítségével került megalkotásra. Köszönjük azoknak a segítséget, akik miatt az oldal most üzemel. Sok szeretettel várunk mindenkit :)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Zoey Mikaelson - Kész
Sebastian Michaelis EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:36 am by Daphne Montgomery

» Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:33 am by Daphne Montgomery

» Elkészültem ..
Sebastian Michaelis EmptyPént. Júl. 18, 2014 1:26 am by Zoey Mikaelson

» Játéktér
Sebastian Michaelis EmptyPént. Jún. 20, 2014 10:11 pm by Admin

» Partnerkereső
Sebastian Michaelis EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:48 pm by Sebastian Michaelis

» Hiányzásnapló
Sebastian Michaelis EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:47 pm by Sebastian Michaelis

» Avatarfoglaló
Sebastian Michaelis EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 7:09 pm by Sebastian Michaelis

» Fajleírás
Sebastian Michaelis EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 6:55 pm by Sebastian Michaelis

» Keresett karakterek
Sebastian Michaelis EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 12:36 am by Sebastian Michaelis

Az oldalt az adminok nem sajnálva létrehozták, s üzemeltetik a ti szorakoztatásotokra, így kérlek NE LOPJ! Az itt található PNG képek többsége saját készítésü, a jpg, jpeg, illetve gif képek a google-ből, a devianart-ról és egyéb oldalakról származnak. A staff kódot köszönjük Daphne-nak és Diariesfrpg-ről Elenának, a fejlécet és a PNG képeket pedig Sebastian-nak. Továbbá a dizit Daphne és Sebastian együttes erővel készítették. Ha valami megtetszik, akkor kérd el!
Top posting users this month
No user
A héten kevés napsütés várható, sok helyen felhősebb lesz az ég, eső nem igen várható, de előfordulhat kisebb- nagyobb zápor. Jövőhétre ismét visszatér a nyári időszak, és erős napsütésre számíthatunk. Kellemes nyarat mindenkinek! #losangelesforever csapata.

 

 Sebastian Michaelis

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Montgomery
Áldozat
Áldozat
Daphne Montgomery


Comments number : 3
Join date : 2014. Jun. 21.
Place of stay : ˇˇLos Angeles

Sebastian Michaelis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Michaelis   Sebastian Michaelis EmptySzomb. Aug. 09, 2014 5:33 am


Elfogadva



Üdv az oldalon my darling. *-*

Úristen, nem tudom, hogy mit is tudnék most mondani neked... Egyszerűen imádtam az összes szót. *-* Nem csalódtam benned, ezt az írásodat is imádom; csak úgy mint a többi sokat. Wink
A vége pedig olyan kis szomorúra sikeredett.. Eskü megkönnyeztem. Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://www.kikytvd.tumblr.com
Sebastian Michaelis
Íjász
Íjász
Sebastian Michaelis


Comments number : 22
Join date : 2014. Jun. 14.
Age : 36
Place of stay : ✟ Los Angeles

Sebastian Michaelis Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Michaelis   Sebastian Michaelis EmptyHétf. Jún. 16, 2014 9:22 pm

Sebastian ✟ Michaelis

Hol is kezdjem el?! Mondjuk mások szemszögéből mesélek magamról először. Azon emberek kiket 1-2szer látok nem igazán tartanak engem megbízhatónak, emellett sok rosszat mondanak a hátam mögött. Egy-egy pókerparty végén, megjegyzik/ meggyanúsítanak, hogy csaló vagyok, avagy hazug. De elég is a mások által megítélt énemből. Akkor inkább rátérek a lényegre. A szorgalmammal kisebb- nagyobb gondjaim akadnak, pl. egy fárasztó munka után hazaérve képtelen vagyok rávenni a testemet egy kis mosogatásra, pedig tudom, hogy szükséges, az akarat erőm meg is van hozzá, de a testem nem mozdul. Viszonylag kedves vagyok, ám kicsit dicsekvő is, igen, ez egy rossz tulajdonságom, de azt hiszem ez is fontos. Szeretek közösségben lenni, mert olyankor el tudok lazulni, s félretéve a munkát iszogatni a haverokkal. Nem vagyok egy alkoholista, de ha a hangulat/ közösség úgy kívánja, legurítok pár felest. Pókerezni már nem pókerezem, pár éve abbahagytam, mikor már olyannyira eldurvult a helyzet, hogy nem csak megvádoltak, hanem meg is agyaltak. Akkor tan elég gyenge voltam, ami azóta sokat változott, ugyan is rengeteget sportolok és gyúrok. Pont a hasonló esetek miatt.

A testalkatom kigyúrt, testtömegem átlagosnak mondható. Úgy 180 centiméter magas vagyok, gyönyörű szép kék szemekkel, amihez barna hajam társul. Átlagos öltözékem egy bőrnadrág, egy fekete, fehér, avagy szürke póló és arra rá egy bőr dzseki. Mikor munkában vagyok, akkor egyenruhában vagyok szemrevételezhető, vagyis zakóban, ingben (aminek a kettő felső gombja kigombolva van), fekete nadrágban és ünnepélyes cipőben. Járásom teljesen normális, férfihoz méltó. Hajammal nem pepecselek sokat, ami ugyan nem látszik, mivel mindig rendezett. Van rajtam egy különleges égszer is, méghozzá egy fekete köves gyűrű, amit még az édesapámtól kaptam kiskoromban, ez amolyan családi örökség. Ám ezt a gyűrűt nem sok helyen hordom, mivel a benne lévő fekete kő nagyon feltűnő.

Név: Sebastian Michaelis
Születés: 1987. 07. 13. & Los Angeles
kor: 26
Csoport: Íjász
Played By: Ian Somerhalder


Story ..


1987-ben egy szép, Júliusi napon születtem. Szép gyerekkort tudhatok magam után, amit nem mindenki mondhat el a mai világban. 12 éves voltam mikor utol ért az első trauma az életemben. Akkoriban háború dúlt (akkor még nem tudtam miért), s édesapámat elvesztettem. A szörnyű az egészben, hogy aki vezette édesapámékat belemondta a szemembe, hogy édesapám járulékos veszteség volt. 12 éves fejjel még csak a szó jelentését sem tudtam abban a helyzetben felfogni, csak tudtam, hogy a vezetőjük rossz ember, s ha továbbra is ő irányít, az ország hamar kihal. 16 éves koromban én is részt vettem a seregben, ezzel megbitorolva édesapám halálát. Aztán egy nap az akkora már 'járvány'nak ismert vírus elérte a vezért, s mikor már halálán volt visszamondtam neki amit ő mondott nekem. 'Az, hogy maga odaveszik, az járulékos veszteség, pont mint az édesapám halála!' Ha nem lett volna elég az, hogy kamaszodtam, akkor még az is ott volt ráadásként, hogy düh és nyomor vette körül szívemet. Már-már alig jártam haza, nem érdekelt se a világ, se az, hogy édesanyám aggódik értem. Csak az volt a fontos, hogy megtaláljam apám gyilkosát és végezzek vele. Sok ideig csak harcoltunk, rohantunk a semmibe, vezető és minden tét nélkül. Már felnőtt, 22 éves férfi voltam mikor ismét kaptunk célt a harcon felül. Az új vezér nagyon kedves volt, főleg velem miután kiderült mi volt a múltban, s mire számítunk a jelenben. Egész jóba lettem a férfivel, nálam úgy 10-15 évvel lehetett idősebb. Mikor már azt gondoltuk a járvány elillant, az éjszakát átbulizva töltöttük. A férfi, kire apámként tekintettem akkora, bemutatott egy gyönyörű nőnek. A szemei egyszerűen megbabonáztak. Nagyon jó barátom lett, viszont sok bajt is okozott, annak köszönhetően, hogy a járvány fő célpontjaként élte napjait. De 3 év után is még mindig ép és egészséges. A 2. évben kapcsolatunkat szorosabbra fűztük. Ugyan én kezdetektől éreztem, hogy szeretem, akkor is várnom kellett. Tudtam, hogy ha elkapkodom, azzal mindent elronthatok. Így hát vártam egy évet, s láss csodát, megérte. A járvány további falvakra is kiterjedt, ami előidézte, hogy a falvak összefogjanak. Más népek, más emberek, kik egykor ellenségek voltak, de most együtt harcolnak. Mások voltak mint én, és sors társaim. Míg mi messzi támadok, ők javarészt közeltámadók. Voltak olyanok, kik egészen ámulatra méltók. Saját akaratból tudtak alakot váltani. Egy különleges elég közel került hozzám, amit nem kellett volna. Az a nő rengeteget flörtölt nekem, pedig kétszer olyan idős volt mint én, az anyám lehetett volna. Egy nap a járvány őt is elvitte, vele bajtársai hitét is. Rengetegen siratták meg, még gyermeke is volt, akik később elmesélték, hogy még 16 éve vesztették el az édesapjukat. Egészen kicsik lehettek akkor, pont mint én, talán még fiatalabb is. Mikor láttam azt a sok embert, eszembe jutott, hogy ha egy különlegest elérte a járvány, akkor egy átlag embert sem kímél. Daphne-t sosem szeretném elveszteni, nem szeretném úgy megsiratni, mint az előttem állók akkor. Tollamat leejtve zárom be naplóm füzetlapjait, s felnézve látom a harcoló hadat, kik az életükért, és szeretteikért küzdenek. Vajon én is képes leszek megmenteni akit szeretek? Vagy életemet vesztem majd? Bár hogy is legyen, Daphne örökké a szívemben fog élni.


Yoake || 14 || Facebook ~ Kérd el pm-ben


Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Michaelis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Live in Los Angeles :: Kezdetek :: Készülő & Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: